GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaffer 4983066
nr 498 3066
Karaffer
4 st+ shaker [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2007
kl 17:44:01
150 kr
300 kr